istanbulmasör

Uzman Masör Ercan Kaya

İstanbul – Bakırköy doğumluyum.

Akademik eğitimi mi Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Beden Eğitimi Bölümün’de tamamlayarak, ilerleyen yıllarda mesleki eğitimi mi İngiltere ve ispanyada şubeleri olan özel bir Akademi’de Masaj Terapi eğitimi ile devam ettirdim.

Tıbbi ve teknik anlamda akademik eğitimler aldım ve daha sonra çeşitli merkezlerde masaj eğitmeni olarak görev yaptım.

Turizm sektöründe bir çok otelin spa ve sağlık merkezlerinde hizmet verdim. Masaj hem sağlık hem keyif anlamında rahatlama sağlayan eşsiz bir terapidir. Masaj gerçek anlamda profesyonel bir masör ya da masöz tarafından yapıldığı takdirde anlam bulmaktadır. Profesyonel bir masör, masaj sırasında nereye dokunması gerektiğinden daha çok hangi bölgelere dokunmaması gerektiğini bilen kişidir. Evde masaj keyfi en rahat ve en ideal olanıdır. Masaj bedenen verdiği rahatlamanın, sağlığın, terapinin yanı sıra manevi anlamda ruhsal yapıya da fazlasıyla olumlu etki eder. Hizmet verdiğim bir çok spa merkezi, sağlık merkezi ve spor komplekslerinde deneyimlediğim en dikkat çekici nokta, bir çok insan masajın bir gereklilik ve süreklilik gerektirdiğini bilmemektedir. Masaj yalnızca rahatlama ve keyif bakımından etkili değildir. Bunların yanı sıra kaliteli ve sağlıklı yaşam içinde olmazsa olmazdır.

Terapinin vücut üzerindeki etkisinin yanı sıra, ruhsal yapıya olan muhteşem etkilerini de deneyimleyerek ve bu deneyimleri geliştirerek mesleki anlamda kariyerime yön verdim. Bugün ise birçok profesyonel masaj teknikleri ile hizmet vermekteyim.

Sizleri de masajın mucizevi dünyasına davet ediyorum.masörtürkiye,turkeymassur,istanbulmasörtantramasaji,tantra,tantramassageistanbulmasaj,masajistanbul,istanbulmassageistanbulmasör,tantramasaji

istanbulerkekmasör,tantramasaji

Masör Ercan Kaya Copyright © 2019 Gsm: 0507 848 65 65