Masör

Gerçekten işinin ehli ve profesyonel bir masör, vücutta nereye dokunulması gerektiğinden daha çok, hangi bölgelere dokunulmaması gerektiğini bilmelidir. Tıbbi ve teknik anlamda eğitimlerini eksiksiz almış masör, bu detayları en ince ayrıntılarına kadar bilir ve masaj yaptıran kişinin sağlığını en ön planda tutar. Evinde masaj yaptıran ya da bir merkezde masaj yaptıran kişi, farketmeksizin bunlara dikkat etmelidir. Masaj öncesinde, masör ile konuşarak bilgilenebilir ve masör’ün bilgisini ölçebilir. Bu sayede güven duygusu çoğalarak daha rahat ve huzurlu bir şekilde kendini masor’e ve masajın büyüsüne bırakabilir.

Evde masaj yaptırmanın ilk önerilen olduğunu diğer makalelerimde paylaştım sizinle. Başlıca nedenleri; kişinin kendini daha rahat hissetmesi, daha güvende hissetmesi, daha huzurlu ve evinin konforunda çok daha konsantre şekilde masaj hizmeti almasıdır. Masaj yapısı itibari ile, kişiyi rahatlatan ve huzurlu bir ruh yapısına sahip olmasını sağlayan etkili bir terapidir. Ancak uzman masör, profesyonel masör dışında birinden alınan masaj, rahatlamak, huzur içinde olmak, sitresden uzaklaşmak ya da sağlıklı bir vücuda sahip olmanın aksine, kötü sonuçlar doğurabilir.

İstanbul masaj için kesinlikle çok geniş yelpazeli bir şehirdir. Ancak bu yelpaze ne kadar genişlerse, uzman ve işinin ehli masörlere ulaşmak da bir o kadar zorlaşmaktadır. Bu nedenle uzun zaman aldığım eğitimler ve deneyimleri harmanlayarak sunduğum kaliteli hizmeti deneyimlemek ve masajın eşsiz ve mucizevi dünyasına dahil olmak için bana dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. İstanbul avrupayakası, istanbul anadoluyakası, evinizde masaj, kendi yerinizde masaj için ulaşıp, sizde günün, haftanın ya da özel hayatınızın stresinden, sıkıntılarından uzaklaşmak, huzurla dolmak ve rahatlamak için ulaşabilirsiniz.

Masör Ercan Kaya Copyright © 2019 Gsm: 0507 848 65 65