Masaj

Masaj,dokunarak yapılan en etkili terapidir. Masaj, kişiye bedenen ve ruhen muhteşem bir rahatlama ve iyileşme sağlar. En eski tedavi ve terapi yöntemlerinden biri olması masajın önemi fazlasıyla ortaya koymaktadır.

masaj,masaj-istanbul,istanbul-masaj,profesyonel-masaj,kaliteli-masaj,cinsel-masaj,erotik-masaj,tantra-masajı,tantra-masaji,rentmanMasaj sırasında kullanılan teknikler ve dokunuşlar, kasları harekete geçirir, kişiyi rahatlatır, ağrıları yok eder. Vücudumuzdaki bir çok şikayete iyi gelen masaj, kan dolaşımını düzenlemekte çok etkilidir. Masaj sırasında profesyonel yağlar kullanılırsa, masaj çok daha etkili ve faydalı hale gelir.

Profesyonel bir masör masaj sırasında mutlaka profesyonel masaj yağları kullanmalıdır.Masajı yapan masör, isteğinize göre şikayetinizin olduğu belli bir noktaya masaj uygulayabilir. Genel olarak önerilen ise masajın tüm vücuda eşit oranda uygulanmasıdır. Ayak ve ayak tabanı masajda en önemli noktalardan biridir. Ayak masajı, diğer adı ile refleksoloji masajı bir çok rahatsızlık ve ağrıda etkin kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise ayağımızın tüm organlarımızın haritası olmasıdır. Masaj yaptırırken ayaklarınıza özellikle masaj yapılmasını istemeyi unutmayın. Masajdan önce sıcak suyla duş almak, masajın daha keyifli bir hale gelmesini sağlamaktadır.

Masaj yaptırırken kendinizi mutlaka uzman bir masör ya da masöze teslim edin, her uzak doğulunun masaj konusunda uzman olduğunu düşünmekten vazgeçin. Masaj tüm avrupa ülkelerinde bir gereklilik olarak görülmekte ve hatta devlet bunu destekleyip teşvik etmektedir. Avrupa ülkelerinin bir çoğunda cinsel sorunları olan çiftler masaj yaptırıyorlar. Bunun masraflarını da devlet karşılıyor. Cinsel terapi masajları, cinsel masaj, çift masajı gibi terapi çeşitleri ile bu sorunlar ortadan kaldırılabiliyor. Masaj malesef yalnızca Türkiye’de lüks olarak görünüyor. İdeal masaj uygulama süresi haftada iki kezdir.

Sizlerde hayatınızın daha kaliteli ve sağlıklı bir hal almasını istiyorsanız, cinsel hayatınızın, ilişkinizin düzene girmesi ya da düzgün ilerlemesini istiyorsanız, masaj yaptırmalısınız. Evinizin rahatlığında bir masaj, evde yapılan masaj, evde masaj uygulamaları oldukça etkili ve konforlu olanlarıdır.

masaj,klasik-masaj,isveç-masajı,avrupa-yakası-masor,tantra-masajı,tantra-masaji,özel-masaj,erotik-masaj,cinsel-masaj,rentman,erkek-partner

Masör Ercan Kaya Copyright © 2019 Gsm: 0507 848 65 65