masör istanbul ve istanbul masör

Masajın bir çok etkisinden ve faydalarından bahsetmeye devam ediyoruz. Masaj ve etkilerinin tahmin edeceğinizden çok daha fazla olduğunu makalelerimizde rahatlıkla görebileceksiniz. istanbul masor, cilt masajı, istanbul masaj, masaj İstanbul masaj ve masör anlamında oldukça geniş bir yelpazeye sahip bir şehirdir detayını sizinle paylaşmıştım. Şimdi bu geniş yelpazede bulunan masaj ve masör hizmetlerinin farklı faydalarından bahsedelim;

Bay, bayan ayırt etmeksizin hepimiz güzellik, şıklık, iyi görünmek ve beğenilmek konusunda hassasızdır. Şık ya da güzel görünebilmek için bir çok destek alıp, hatırı sayılır paralar harcarız. Şimdi sizlere masajla gelen güzellikden bahsedeceğim, hem zamanınızı daha verimli kullanıp, hem daha az masraf yapıp, hem zor ve sıkıntılı yöntemlerden uzak durarak güzelleşmek çok kolay, masaj bu saydıklarımın anahtarıdır.

yüz masajı, tantra masajı, erkek masör, masaj istanbulProfesyonel bir masör tarafından yapılan bir yüz masajı, yüzünüzde oluşan aknelerin siyah noktaların ve kırışıklıkların yok olmasında büyük önem taşımaktadır. Ciltte kan dolaşımını dengeleyip, hızlandıran masaj, aynı zamanda gergin ve parlak bir cilt içinde çok öenmli vir tedavi ve terapi yöntemidir. Sarkmalar ve kırışıkların en büyük nedenleri, iyi beslenmemis bir cilt ve yer çekimine maruz kalmamızdır. Yer çekımine meydan okumanın en etkili yöntemi masajdır. Göz altı ve çevresi, çene altı, boyun ve alın çevresinde etki gösterir.

Masaj aynı zamanda, selülit tedavisinde, bölgesel yağların yok olmasında kol, bacak ve basen bölgelerindeki sarkmalarda da oldukça etkili bir tedavi yöntemidir. Bunların yanında verdiği huzur ve rahatlama ile güzelleşmeyi keyifli hale getiren tek anahtardır.

Bu anahtar profesyonel ve uzman bir masör tarafından yapıldığında doğru kilitleri açar.

Masör Ercan Kaya Copyright © 2019 Gsm: 0507 848 65 65